تبلیغات
دانلود فیلم سینمایی - آواتار
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389

آواتار

   نوشته شده توسط: isa buhara    

بالاخره نسخه بلوری 720p ( بالاترین کیفیتی که از هر فیلم ریلیز میشه ) فیلم آواتار نیز پخش شد. لازم به توضیحه که چندین نسخه از بلوری این فیلم با حجم های 8 گیگابایت ، 4.7 گیگابایت ، 2.1 گیگابایت ریلیز شده ، این نسخه ای که براتون قرار دادم نسخه ریپ شده حرفه ای ریپر معروف scOrp هست که بدون افت کیفیت حجم رو به 1.2 گیگابایت رسونده و مطمئن باشید برای نسخه بلوری ، کمتر از این حجم دیگر ریلیز نخواهد شد. ایشالله با تشکرهاتون خستگی آپلود این فایل زمان بر و ارزشی رو از تنم بیرون کنید ...


 خلاصه داستان : داستان در سال 2154 اتفاق می افتد و در رابطه با یک ماموریت توسط نیروهای نظامی آمریکا در قمری به اندازه کره زمین که دور ستاره عظیمی می چرخد . این دنیای جدید پانادورا منبع معادنی است که بشر از داشتن آنها در زمین نا امید شده است. پانادورا یک خطر برای کره زمین محسوب نمی شود اما با این حال ما برای فتح آنجا نیروی نظامی اعزام می کنیم .

واشی فیلم : این فیلم از جدیدترین ساخته های جیمز کمرون ( نویسنده و کارگردان مطرح فیلم تایتانیک ) است که تا امروز به عنوان به عنوان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما جاودانه شده است. آواتار برنده 3 جایزه از جشنواره اسکار نیز شد. برای اولین بار از فیلم باران میتوانید نسخه HD با کیفیت فوق عالی Bluray 720p این فیلم را دریافت نمایید.

لینک مستقیم اختصاصی  - حجم 1.2 گیگابایت :
بخش اول -بخش دوم -بخش سوم -بخش چهارم -بخش پنجم -بخش ششم -بخش هفتم -بخش هشتم

لینک کمکی Rapidshare اختصاصی  - حجم 1.2 گیگابایت :
بخش اول -بخش دوم -بخش سوم -بخش چهارم -بخش پنجم -بخش ششم -بخش هفتم -بخش هشتم

آموزش وصل کردن بخش های دانلود شده به هم :
کلیک کنید

زیرنویس فارسی هماهنگ با این نسخه :
کلیک کنید

واقعــــــــــــا این دیگه تشکر داره